Regulamin

Poznaj zasady, na jakich funkcjonujemy, o co prosimy gości i czego możesz spodziewać się na miejscu. Wszystko po to, by pobyt w naszych domkach dla rodzin w Skorzęcinie był dla Ciebie czystą przyjemnością.

 

  1. Doba hotelowa nigdy nie trwa 24 godzin 🙂 W naszym obiekcie dobę hotelową zaczynamy o godz. 15, a kończymy o godz. 10 w dniu wyjazdu. Ten czas to dla nas okres intensywnej pracy – sprzątamy, usuwamy usterki, ścielimy łóżka, uzupełniamy naczynia. Wszyscy goście oczekują czystych wnętrz i porządku, dlatego prosimy o punktualne wymeldowanie i osobiste przekazanie kluczy gospodarzowi obiektu.
  2. Cisza nocna w naszym obiekcie obowiązuje od godziny 22 do godziny 8. Nasz obiekt to spokojne, kameralne i rodzinne miejsce. Nie pozwalamy na organizację imprez, wieczorów panieńskich itp. eventów. Jeśli planujesz tego typu inicjatywy – prosimy, znajdź zakwaterowanie w innym miejscu.
  3. Usterki: wszelkie usterki usuwamy bez zbędnej zwłoki. Jeżeli coś umknie naszym oczom podczas sprzątania – prosimy o informację, a niezwłocznie zajmiemy się naprawą.
  4. Pościel i ręczniki: w domkach znajdują się ręczniki oraz pościel. Łóżka są zaścielone, kanap nie ścielimy.
  5. Zadatek z zasady jest bezzwrotny. Wiemy jednak, że wypadki chodzą po ludziach, i że my swoje, a życie swoje, dlatego jeśli anulujesz swój pobyt na 14 dni przed przyjazdem, zadatek zostanie w pełni zwrócony bądź przesunięty na inny termin pobytu.
  6. Zwierzęta: zapraszamy z pupilami. Prosimy, by zwierzęta miały własne posłania i nie korzystały z dywaników, narzut, łóżek i kanap stanowiących wyposażenie domków.

Stając się naszym gościem, jesteś zobowiązany do przestrzegania regulaminu. Jego pełna wersja znajduje się tutaj, a forma drukowana jest umieszczona w domkach. Prosimy o zapoznanie się z nim przed założeniem rezerwacji.